Movies
Ratings
998
Body of LiesRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
SpectralRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.5
The Siege of JadotvilleRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Sand CastleRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
SabotageRated ★ 3.5
PolarRated ★ 3.5
Mortal EnginesRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Den of ThievesRated ★ 3.0