Movies
Ratings
183
Red Vacance Black WeddingRated ★ 2.5
GhastlyRated ★ 3.0- The Haunted House ProjectRated ★ 2.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
Two MoonsRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The CatRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0
Ghost SweepersRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
The SpiesRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 3.5
As OneRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.5