Titles you rated
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5
Midnight Occult Civil ServantsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 3.5- Alibi BreakerRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Ichikei's CrowRated ★ 3.5
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.5