Movies
Ratings
536
Us and ThemRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5