Titles you rated
Oh! My LadyRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.5
Off To SchoolRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0