Movies
Ratings
425
Into the StormRated ★ 3.5
Lady and the TrampRated ★ 5.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
HerRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 3.5