Movies
Ratings
97
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 1.0