Titles you rated
The GuardianRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 3.5
First BloodRated ★ 4.5
Who Am I?Rated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0