Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Our School E.TRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The Smurfs 2Rated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Mourning GraveRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0- PapaRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0