Titles you rated
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
A Job Who Is near UsRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
PreciousRated ★ 5.0
MinariRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0