Movies
Ratings
76
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
What Happens in VegasRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Die BadRated ★ 3.5
First StrikeRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.0