Movies
Ratings
502
Die HardRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Lola VersusRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.5
Morning GloryRated ★ 4.5
CatwomanRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0