Titles you rated
Waikiki BrothersRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0