Movies
Ratings
565
Wu KongRated ★ 5.0
ExiledRated ★ 3.5
Peeping TomRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
Frances HaRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
VertigoRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 0.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0