Titles you rated
PassengersRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5
The Teacher's DiaryRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The HeatRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 2.5
JoyRated ★ 3.0
TwinstersRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.5