Series
Ratings
249- The FrogRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5