Movies
Ratings
410
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5