Series
Ratings
413
A Hundred MemoriesRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 1.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0