Series
Ratings
26
SuitsRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 2.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5