Movies
Ratings
1019
AirRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0