Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Super BandRated ★ 5.0
Super Band Season 2Rated ★ 4.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0