Titles you rated
High KickRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
LIFERated ★ 2.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.5
Ordinary LoveRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0