Titles you rated
Running TurtleRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0