Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
Blue Spring RideRated ★ 1.5- Men on a MissionRated ★ 1.5
Woman of DignityRated ★ 1.5
Land of the LustrousRated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0