Titles you rated
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0