Movies
Ratings
260
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
NocturnaRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The InternationalRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.5
Chinese ZodiacRated ★ 3.5
Game of DeathRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
George of the JungleRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.0
When the Last Sword Is DrawnRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0