Titles you rated
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
ControllerRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 2.0
UnknownRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0