Titles you rated
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
MonkRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
JejoongwonRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Secret DoorRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0