Movies
Ratings
574
The King's Case NoteRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5