Titles you rated
LoganRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.5