Movies
Ratings
1263
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0- As the Gods WillRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Poseidon AdventureRated ★ 3.5
The Last King of ScotlandRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Eye in the SkyRated ★ 4.5
Grave EncountersRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0