Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Hard HitRated ★ 3.0