Series
Ratings
63- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5