Titles you rated
LolitaRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 1.0
The RundownRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 0.5
GantzRated ★ 0.5
The ThingRated ★ 3.0
The DivideRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 1.5
I Spit on Your GraveRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Slow WestRated ★ 1.0
The SignalRated ★ 1.0
The Expendables 2Rated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 1.0