Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
One Way TripRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.0
Scary Movie 3Rated ★ 1.5
Scary Movie 2Rated ★ 2.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.5