Titles you rated
I Am LegendRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0