Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5- Bank of SeoulRated ★ 3.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0- SawRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0