Titles you rated
SKY CastleRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 3.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0- All You Need Are Meals with HokusaiRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 0.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.5