Titles you rated
The AstronautRated ★ 2.5
AshRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
Alligator 2 - The MutationRated ★ 1.5
Prom NightRated ★ 2.5
Chiaksan MountainRated ★ 2.5- The KeepRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 3.5
ViciousRated ★ 1.5
DescendentRated ★ 2.5
The AssessmentRated ★ 2.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Over the EdgeRated ★ 4.0
CleanerRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Dangerous AnimalsRated ★ 3.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
Gerald's GameRated ★ 4.0