Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5