Titles you rated
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Over ThereRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Housewife's RebellionRated ★ 3.0
Age of HeroesRated ★ 3.0
Hong Gil-dongRated ★ 2.5- JoeunsaramRated ★ 3.5
Im Kkeok JeongRated ★ 2.5- Mr. DukeRated ★ 2.5
- Land of WineRated ★ 3.0