Titles you rated
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 1.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 1.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 1.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.5