Titles you rated
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.5
Hannibal RisingRated ★ 2.0
The MimicRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
UnbrokenRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 3.5
Rocky IIRated ★ 3.5