Series
Ratings
181- School 2Rated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
TemptationRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 4.0
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 4.5- LA ArirangRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 5.0
Delicious ProposalRated ★ 3.0
Glass SlippersRated ★ 3.5
Which Star Are You From?Rated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0- Star in My HeartRated ★ 5.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 5.0- BodyguardRated ★ 3.0
- School Season 1Rated ★ 4.5
Hello! My LadyRated ★ 2.5- Super RookieRated ★ 3.0