Titles you rated
The King of JokguRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0