Titles you rated
Jay KellyRated ★ 3.0- The NonsenseRated ★ 2.5
Train DreamsRated ★ 3.0
Don't Worry DarlingRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
My Favorite Love StoryRated ★ 2.0
Good FortuneRated ★ 2.0
RoofmanRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 2.5- 서부리 사나이Rated ★ 1.5
BossRated ★ 1.5
The Long WalkRated ★ 2.0- AbroadRated ★ 2.0
- The UglyRated ★ 3.0
Wick Is PainRated ★ 3.0