Movies
Ratings
77
Men in BlackRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0