Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
SawRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0