Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0