Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 1.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5- The CravingsRated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
- ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Witch Hunt 2022Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
DearestRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0